SMM "під ключ"

Замовити послугу SMM маркетингу — відмінне рішення для розкрутки бізнесу. SMM (Social Media Marketing) допоможе розширити клієнтську базу, зміцнити авторитет вашого бренду і збільшити рентабельність інвестицій за рахунок просування у соцмережах.

Prioritet Group підвищить залученість вашої аудиторії у соціальних мережах

Ми запустимо рекламну кампанію, підвищимо впізнаваність вашого бренду, привернемо цільову аудиторію, допоможемо сформувати базу постійних клієнтів.​

Проведемо оцінку вашої активності у соціальних мережах, дослідження ринку і аналіз конкурентів.

Розробимо ефективну стратегію просування вашого бренду у Facebook, налаштуємо рекламу, створимо і реалізуємо контент-стратегію.

Створимо і будемо просувати унікальний текстовий і відеоконтент у Instagram, який підвищить впізнаваність вашого бренду і лояльність клієнтів.

Стратегічний підхід

Ми ретельно вивчаємо вашу цільову аудиторію і вашу бізнес-нішу, оцінюємо, що можна зробити для досягнення ваших маркетингових цілей.​

Розставляємо приорітети і, оптимізуючи наш робочий процес, вміємо досягати високої рентабельності інвестицій у накоротші строки.

Прозорість

Ми представляємо нашим клієнтам повний доступ до їх рекламних акаунтів, щоб вони могли бачити, як витрачається бюджет.​

Наші клієнти отримують детальні звіти наприкінці кожного звітного періоду. Це допомагає зрозуміти, як використовувати гроші і розставляти правильні приорітети в інвестуванні.

Індивідуальний підхід

Наші спеціалісти впроваджують тільки кастомні рішення після детального аудиту вашого бізнесу і ситуації на ринку.

Ми зробимо презентацію вашого бізнесу у соціальних мережах привабливою для вашої цільової аудиторії, і таким чином посприяємо збільшенню прибутків.

prioritet group

Переваги співробітництва
з нами

Ми використовуємо комбіновані методики роботи каналів трафіку і ефективно вирішуємо бізнес-задачі наших клієнтів.

Prioritet Group гарантує найвищу якість послуг, професійну підтримку і ефективні рішення, які створені спеціально для вашого бізнесу, виходячи з його особливостей і потреб.

B2B/B2C Services
Ecommerce
Non-Profit Organizations
Startup Projects

Залишилися запитання?

Зв'яжіться з нами і ми надамо детальну консультацію за даним напрямком послуг.

Отримати безкоштовну консультаціюПовернутися до переліку послуг