Про нас

Розвиваємо конкурентоспроможність. Оптимізуємо витрати на маркетинг і привертаємо найвигідніших клієнтів.

Хто ми

У кожного - свої клієнти, свої переваги і свої недоліки. Головна наша відмінність: ми закохані у свою професію!

Prioritet Group - це колектив висококваліфікованих спеціалістів з різних країн в області маркетингу, зв'язків з громадськістю, просуванням і підтримки різноманітних проєктів.

Більше 10 років досвіду у маркетингу і Public Relations

Hаша компанія успішно справляється з задачами будь-якої складності і виконує проєкти найвищого рівня. Уся наша команда орієнтується на максимальну віддачу - без компромісів і відступу від запланованої стратегії.

Працюємо в усіх країнах світу, крім росії!

У досягненні результатів для нас не існує меж і рамок: однаково оперативно працюємо і з центральними містами, і з регіонами.

Комплексний підхід

Готові підтримати у будь-якому напрямку - від розробки сайту і пошукової оптимізації до репутаційного менеджменту і гео-маркетингу.

  • Стратегія. Досліджуємо компанію, її аудиторію і конкурентів. Знаходимо і посилюємо конкурентні переваги на рівні бренду, продукту і користувача. Проєктуємо комплексний маркетинг.
  • Вимірюване просування. Задіюємо багато каналів і відслідковуємо ефективність кожного. Використовуємо багато різних каналів: банери, контексні об'яви, пости у соцмережах, публікації у ЗМІ. Робимо сильний контент, який викликає бажання купити.
  • Бренд. Накопичуємо аудиторію бренду і ведемо з нею регулярну комунікацію. Для цього створюємо єдиний стиль і даємо корисну інформацію щодо продукту, який транслюємо за допомогою усіх каналів: сайт, соціальні мережі, реклама.
  • Продажі. Рахуємо рентабельність кожного каналу і перенаправляємо інвестиції тільки у прибуткові. Автоматизуємо відділ продажів, щоб не губити заявки. Навчаємо роботі з сервісами для спілкування з клієнтами.

Хочете дізнатися, як збільшити прибутковість бізнесу і кількість лояльної аудиторії? Ми проведемо для вас безкоштовний аудит!

prioritet group

Наша міжнародна команда

Олексій Лідовський
CEO Prioritet Group, Маркетолог, PR-менеджер

Кривий Ріг
Яся Коковіна
Графічна дизайнерка, Motion & WEB дизайн

Кривий Ріг
Маша Сіманович
SMM-менеджерка, Маркетологиня, Project-менеджерка

Тбілісі
Таня Долгієр
Комунікаційниця, Журналістка, PR-менеджерка

Дніпро
Holly Clark
Associate Director
Саша Гутенберг
YouTube-продюсерка, Google реклама, Project-менеджерка

Тель-Авів
Holly Clark
Associate Director
Марина Дятлова
SMM-менеджерка, Таргетологиня, Project-менеджерка

Черкаси