Наші клієнти

Наші послуги затребувані в організацій з різних сфер діяльності: це освітні та медичні заклади, підприємства і державні структури, торговельні підприємства, банківські організації та некомерційні організації.

Smart J - це система додаткової неформальної позашкільної освіти для дітей від 5 до 13 років.

📍 Україна

Відвідати сайт

Park House - комфортабельний готель у самому центрі промислового життя Кривого Рогу, для людей, які цінують бездоганну чистоту, тишу, свіже повітря, різноманітну кухню і стильний продуманий інтер'єр.

📍 Україна

Відвідати сайт

Один із найбільших і затребуваних провайдерів Тагліт - Ізраїль за правом народження. Сьогодні тисячі молодих людей подорожують Ізраїлем разом із Сахлав. Насправді, у нас є одна проста мета - об'єднати всіх євреїв, з різних громад, прошарків суспільства, напрямків.

📍 Ізраїль

Відвідати сайт

Український панк-рок гурт "Елліс". Наша музика - це експресивний та енергійний панк-рок, що поєднує в собі різкі гітарні рифи, швидкий ритм, витончені соло та зухвалий вокал. Наш звук - це вибух емоцій та яскравих відчуттів, який неможливо забути.

📍 Україна

Відвідати сайт

JFuture - перша міжнародна мережа недільних шкіл у єврейських громадах СНД, яка розробила програму з використанням STEAM підходу, нових технологій і методик навчання.

📍 Україна

Відвідати сайт

Ресторан PRIRODA - справжній оазис в межах Кривого Рогу, доступний кожному. Назва говорить сама за себе - ми смачно пригощаємо різноманітними і корисними стравами, даємо можливість веселитися з друзями, розслаблятися в колі сім'ї, мріяти на затишній веранді з видом на паркову зону, вийти заміж, одружитися і бути щасливими!

📍 Україна

Відвідати сайт

Провідна англомовна молодіжна програма професійного стажування та особистісного розвитку Найважливішою перевагою програми є повноцінна всебічна підтримка кожного учасника та їхня адаптація до існуючого ділового, культурного та соціального середовища Ізраїлю.

📍 Ізраїль

Відвідати сайт

Державний єврейський навчальний комплекс "Симха-Хабад" створений 1991 року. На сьогоднішній день, це один з найбільших єврейських навчальних комплексів в СНД і офіційно входить до п'ятірки найкращих шкіл Києва.

📍 Україна

Відвідати сайт

Незламний Харків - це група волонтерів, які за покликом серця с перших днів війни допомогають Харків'янам.

📍 Україна

Відвідати сайт

Клініка «TopMedical» надає широкий спектр послуг з діагностики та лікування патології зору для дорослих і дітей. Професіоналізм нашого персоналу і комплексний підхід, що включає взаємодію з суміжними спеціалістами, таких як ендокринолог і невролог – це те, що відрізняє нас від багатьох інших медичних установ.

📍 Україна

Відвідати сайт

Музичні та комедійні благодійні івенти в Кривому Розі. Головна мета заходів - збір грошей для допомоги ЗСУ та тимчасово переміщених людей України

📍 Україна

Відвідати сайт

Freedom - некомерційна організація у Вірджинії, призначена для підтримки українців і мігрантів з України в США. Основна мета - надання допомоги українським громадянам, які потребують підтримки та ресурсів.

📍 США

Відвідати сайт

Психологічні центри "Ор Шалом" - це місце, де люди отримують допомогу в будь-який момент свого життя.

📍 Україна

Відвідати сайт