Наші послуги

Синергія маркетингових і PR-інструментів багаторазово збільшує їх ефективність для бізнесу.

SMM "під ключ"

Prioritet Group підвищить залученість вашої аудиторії у соціальних мережах.

Замовити послугу SMM-маркетингу - чудове рішення для розкручування бізнесу. SMM (Social Media Marketing) допоможе розширити клієнтську базу, закріпити авторитет вашого бренду у збільшити рентабельність інвестицій за рахунок просування у соціальних мережах.

Вартість від $300

Детальніше

Розробка маркетингової стратегії

Для успішних компаній необхідність маркетингових стратегій як для усієї компанії або бренду, так і для кожного товару очевидна.

Розібравшися в аспектах теорії побудови стратегій і у способах їх практичного втілення, можна побудувати власну стратегію просування, яка буде двигуном усього вашого бізнесу.

Вартість від $1000

Детальніше

Комунікаційна стратегія

Prioritet Group пропонує вам стратегічне планування довгострокових і короткострокових комунікацій.

Розробка комунікаційної стратегії, яка послідовно доносить до користувача характеристики бренду, формуюча в його свідомості усталену і правильну уяву щодо бренду.

Вартість від $1200

Детальніше

Контент-маркетинг

Послуга контент-маркетингу — це комплексна і системна робота зі створення і розповсюдження різними каналами якісного контенту про бізнес клієнта.

У результаті, наприклад, онлайн-ресурс клієнта з простого "корпоративного сайту" чи "сайту-візитівки" перетворюється на потужний "медіа-ресурс", на якому користувачі у тому числі можуть знайти різноманітну цікаву для них інформацію у цілому про предмет, який пов'язаний з бізнесом клієнта.

Вартість від $150

Детальніше

Digital-маркетинг

Перші ліди вже через 48 годин після старту робіт.

Повноцінний маркетинг у digital-середовищі з розробкою дієвих стратегій просування бренду, покращення репутації компанії, розширення аудиторії

Вартість від $400

Детальніше

Просування на YouTube

​Покажемо канал вашій цільовій аудиторії прямо на YouTube!

Отримайте живих зацікавленних підписників, перегляди, лайки і коментарі. Ми використовуємо тільки офіційні інструменти YouTube Ads.

Вартість від $500

Детальніше

Графічний дизайн

Ми створюємо креативний дизайн для бізнесу

Розробока дизайну для нас – це не тільки створення красивого пакування вашої продукції, але й ефективного інструменту підвищення продажів або інших показників ефективності бізнесу. Ми надаємо повний спектр послуг у сфері створення креативного дизайну для бізнесу і маркетингу. Виконуємо як складні комплексні проєкти, так і точкові задачі у залежності від потреб клієнта.

Вартість від $100

Детальніше