Контент-маркетинг

Послуга контент-маркетингу — це комплексна робота зі створення і розповсюдження якісного контенту про бізнес клієнта. У результаті роботи, напрклад, корпоративний сайт перетворюється на потужний медіаресурс, на якому користувачі можуть швидко знайти інформацію про бізнес компанії, зацікавитися товаром і купити його.

Паралельна задача у даному прикладі — організувати з точки зору дизайну контент таким чином, щоб його насправді велика кількість усе ж дозволяла користувачеві зручно і швидко знайти те, що йому потрібно, і не відялкувало "стіною тексту".

Створюємо текстовий контент на різних мовах

Ми створюємо контент для сайту і соцмереж, робимо розсилку, генеруємо інфоприводи для ключових галузевих і новиннєвих ресурсів.​

Прагнемо до того, щоб сайт компанії став ведучим інформаційним майданчиком у галузі. Досягнувши такої цілі, можна говорити про те, що такий онлайн-ресурс — по-справжньому цінний стратегічний актив компанії.

Третина команди Prioritet Group — це професійні копірайтери, які разом з менеджером проєкту знаходяться у тісному контакті на кажному етапі.

Що входить до комплексу послуг

- взаємодія з пошуковими системами — публікація текстів і їх SEO-оптимізація, корекція стратегії після регулярного аналізу пошукової видачі​

- просування товарів або послуг у соціальних мережах​

- створення контенту для публікації в блогах і ЗМІ для розширення охоплення аудиторії

​- реалізація маркетингової стратегії на тематичних майданчиках​

- збільшення потенційних користувачів за допомогою email-розсилок і публікацій у групах WhatsApp, Viber, Telegram

prioritet group

Навіщо контент-маркетинг бізнесу?

Правильна робота з контент-маркетингом сприяє помітному підвищенню конверсії з користувачів сайту в клієнтів, потужному збільшенню трафіка, покращенню його якісних показників. Бренд компанії починає сприйматися цільовою аудиторією як експерт і довіра до нього продовжує зростати.

B2B/B2C Services
Ecommerce
Non-Profit Organizations
Startup Projects

Залишилися запитання?

Зв'яжіться з нами і ми надамо детальну консультацію з даного напрямку послуг.

Отримати безкоштовну консультаціюПовернутися до переліку послуг